ТОВ "Мена-Авангард"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мена-Авангард" - виробник сільськогосподарської продукції.
Господарство займається молочним скотарством та вирощуванням зернових.
Кількість працівників на підприємстві складає 340 чоловік.
Земельний банк господарства на сьогодні становить 7000 га, а в найближчі місяці планується розширити до 8000 га.
З кожним роком товариство нарощує площі під сільськогосподарськими культурами та закуповує селекційні сорти з високим потенціалом. Основними культурами є кукурудза (максимальна врожайність за останні 10 років склала 100 ц/га в 2018 році), озима пшениця (61 ц/га у 2017 році), соняшник (25 ц/га у 2018 році), озимий ріпак (41 ц/га у 2017 році), просо (32 ц/га у 2018 році), горох (40 ц/га у 2017 році), а також кормові культури. 
Завдяки злагодженій роботі наших працівників, оренді сторонньої техніки, урожай збирається у максимально короткі строки та з мінімальними втратами. 
В тваринництві основним напрямком є племінне молочне скотарство голштинської породи. Поголів'я ВРХ становить 2300 голів, з них 1100 голів дійного стада.
Паралельно збиранню зернових в ТОВ «Мена-Авангард» відбувається заготівля люцерни на силос та сінаж, а також кукурудзи на силос. Зібраний врожай з попередньо доданим бактеріальним консервантом закладається до підготовлених силосних траншей. Він дає змогу цілорічно дотримуватись однотипного раціону при годівлі ВРХ. Це в свою чергу дозволяє підтримувати на високому рівні якість та кількість молока.
Господарство застосовує сучасні технології при машинному доїнні корів. Підприємство має дві сучасні молочні ферми. Молоко не контактує з повітрям, все обладнання є якісно промите і дає змогу не втрачати у якості і реалізувати молоко високим та екстра класом.
© 2018 Розробив Vad92. Всі права захищено