ТОВ "Мена-Авангард" Офіційний веб-сайт
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мена-Авангард" - виробник сільськогосподарської продукції.
Господарство займається молочним скотарством та вирощуванням зернових.
З кожним роком товариство нарощує площі під сільськогосподарськими культурами та закуповує селекційні сорти з високим потенціалом. Основними культурами є кукурудза, пшениця, соняшник та ріпак.
Завдяки злагодженій роботі наших працівників, оренді сторонньої техніки, урожай збирається у максимально короткі строки та з мінімальними втратами. 
В тваринництві основним напрямком є племінне молочне скотарство голштинської породи. Поголів'я дійних корів в господарстві складає болизько 900 голів.
Паралельно збиранню зернових в ТОВ «Мена-Авангард» відбувається заготівля люцерни на силос та сінаж, а також кукурудзи на силос. Зібраний врожай з попередньо доданим бактеріальним консервантом закладається до підготовлених силосних траншей. Він дає змогу цілорічно дотримуватись однотипного раціону при годівлі ВРХ. Це в свою чергу дозволяє підтримувати на високому рівні якість та кількість молока.
Господарство застосовує сучасні технології при машинному доїнні корів. Молоко не контактує з повітрям, все обладнання є якісно промите і дає змогу не втрачати у якості і реалізувати молоко високим та екстра класом.

Земельний банк господарства становить близько 5 тис. га ріллі.

© 2018 Розробив Vad92. Всі права захищено